KCK – Proces te Diyarbakir
1. Ramazan Uysal (Burgemeester van Sirnak) :  Diyarbakır D Tipi Cezaevi
2. Ahmet Ertak (Voormalige Burgemeester van Sirnak) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
3. Aydın Budak (Burgemeester van Cizre) : Diyarbakır E Tipi Cezaevi
4. Nejdet Atalay (Burgemeester van Batman) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
5. Hüseyin Kalkan (Voormaige Burgemeester van Batman) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
6. Temer Tanrıkolu (Lid gemeenteraad van Sirnak) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
7. Zülküf Karatekin (Burgemeester van Diyarbakır Kayapınar): Diyarbakır D Tipi Cezaevi
8. Bahri Çeken (Lid gemeenteraad van Diyarbakır Sur) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
9. Ali Şimşek (Vice-Burgemeester van Diyarbakir) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
10. Fırat Anlı (Voormalige Burgemeester van Yenisehir) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
11. Nadir Bingöl (Voormalige Burgemeester van Ergani) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
12. Ethem Şahin (Burgemeester van Urfa Suruç) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
13. Ferhan Türk (Burgemeester van Mardin Kızıltepe) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
14. Emrullah Cin (Voormalige Burgemeester van Eski Urfa Viranşehir) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
15. Leyla Güven (Burgemeester van Urfa Viranşehir) : Diyarbakır E Tipi Cezaevi
16. Gülcihan Şimşek (Voormalige Burgemeester van Van Bostaniçi) : Diyarbakır E Tipi Cezaevi
17. Hüseyin Bayrak (Lid gemeenteraad van Diyarbakır Büyükşehir) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
18. Hacı Erdemir (Vice-burgemester Diyarbakır Bağlar) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
19. Heval Erdemli (Lid gemeenteraad van Batman) : Diyarbakır E Tipi Cezaevi
20. Sebahattin Dinç (Vice-burgemeester Diyarbakır Kayapınar) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
21. Abdullah Akengin (Voormalige Burgemeester van Diyarbakır Dicle) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
22. Kazım Kurt (Voormalige Burgemeester van Hakkâri) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
23. Şeyhmus Bayhan (Lid gemeenteraad van Diyarbakir) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
24. Yaşar Sarı (Lid gemeenteraad van Diyarbakir) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
25. Mustafa Ocaklık (Lid gemeenteraad van Diyarbakır Büyükşehir) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
26. Alican Önlü (Vice-burgemeester van Tunceli Belediye) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
27. Senanik Öner (Vice Burgemeester van Mardin Kızıltepe) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
28. Mehmet Nuri Güneş (Burgemeester van Iğdır) : Erzurum H Tipi Cezaevi (8 jaar 9 maanden gevangenisstraf)
29. Mecit Baştaş (Lid gemeenteraad van Igdir) : Erzurum H Tipi Cezaevi ( 45 jaar gevangenisstraf)
30. Nusret Aras (Burgemeester van Iğdır Hoşhaber) : Erzurum H Tipi Cezaevi (10 gevangenisstraf)
31. Resul Sadak (Burgemeester van Şırnak İdil) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
32. Emin Toğurlu (Burgemeester van Şırnak Silopi) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
33. Abdürrezzak Yıldız (Burgemeester van Şırnak Balveren) :
34. Çağlar Demirel (Burgemeester van Mardin Derik) : Diyarbakır E Tipi Cezaevi
35. Lezgin Bingöl (Burgemeester van Bitlis Kolludere) :
36. İhsan Güler (Burgemeester van Van Başkale) :
37. Kadir Kunur (Vice-burgemeester van Şırnak Silopi) :
38. Hanım Onur (Vice-burgemeester van Cizre) :
39. Nedim Işık (Vice-burgemeester van Bitlis Tavan) :
40. Ayhan Doğan (Vice-burgemeester van Mardin Nusaybin) :
41. Derya Tamriş (Vice-burgemeester van Diyarbakır Bağlar) :
42. Faruk Ürgen (Vice-burgemeester van Şırnak Belediye) :
43. Fuat Ediş (Lid gemeenteraad van Hakkari) :
44. İbrahim Akyol (Lid gemeenteraad van Mersin) :
45. Mahsun Bilgiç (Lid gemeenteraad van Sirnak) :
46. Fadıl Akti (Provincieraadslid) :
47. M. Tahir Adal (Provincieraadslid van Mardin) :
48. Ayşe Şimdi (Provincieraadslid van Mardin) :
49. Reşit Teymur (Provincieraadslid van Siirt) :
50. Abdullah Şaran (Lid gemeenteraad van Sirnak) :
51. Sabri Ürkmez (Lid gemeenteraad van Sirnak) :
52. Abdülaziz Bilgi (Lid gemeenteraad van Sirnak) :
53. Aydın Pusat (Lid gemeenteraad van Sirnak) :
54. Maruf İke (Lid gemeenteraad van Mardin Sirnak) :
55. Enis Külter (Lid gemeenteraad van Mardin Sirnak) :
56. Cemil Yorgun (Lid gemeenteraad van Mardin Sirnak) :
57. Ayşe İrmez (Lid gemeenteraad van Mardin Sirnak) :
58. Osman Akkoyun (Lid gemeenteraad van Mardin Kızıltepe) :
59. Hamit Turan (Lid gemeenteraad Mardin Kızıltepe) :
60. Adil Başaran (Lid gemeenteraad Mardin Kızıltepe) :
61. Tamer Tanrıkulu (Lid gemeenteraad Şırnak Silopi) :
62. Abdülaziz Tanrıkulu (Lid gemeenteraad Şırnak Silopi) :
63. Hüsnü Babat (Lid gemeenteraad Şırnak İdil ) :
64. İsa Yağbasan (Lid gemeenteraad Şırnak İdil) :
65. M. Salih Geçgel (Lid gemeenteraad Şırnak İdil) :
Verkozen Parlementsleden in de gevangenis:
1- Mehmet Hatip Dicle (Diyarbakır) : Diyarbakır D Tipi Cezaevi
2- Kemal Aktaş (Van): Diyarbakır D Tipi Cezaevi
3- İbrahim Ayhan (Urfa): Diyarbakır E Tipi Cezaevi
4- Faysal Sarıyıldız (Şırnak) : Mardin E Tipi Kapalı Cezaevi
5- Selma Irmak (Şırnak) : Diyarbakır E Tipi Cezaevi
6- Gülseren Yıldırım (Mardin) : Mardin E Tipi Kapalı Cezaevi

X
F
E
E
D

B
A
C
K